Květen 2010

Co s neprodanou dvanáctiletou dcerou?

28. května 2010 v 16:48 | Medůza182 |  Hnusy z dementy obydlených zemí
Už nevím jistě, v které je to přesně zemi, jen že je to v Africe, myslím že v Íránu.
Pokud vás nena---l poslední článek tak, že by vám teď už puklo srdce, ČTĚTE DÁL!!!

Víte, když má chlap v této zemi dceru, nemůže ta dcera mít šťastný život ani omylem.
Pokud se totiž do 12ti let neprovdá ( že si ji starej chlap nekoupí), je to pro otce hrozná potupa. A co udělá? CHRSTE SVÉ MALÉ VLASTNÍ DCEŘE DO OBLIČEJE KYSELINU, TAKŽE POKUD PŘEŽIJE, NAVŽDY MÁ PSYCHICKÉ , FYZICKÉ A VÁŽNÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY A JE NAVŽDY ZOHYZDĚNÁ!!!!!!!!! To samé, pokud ji třeba někdo znásilní- je tím prý "znečištěná" a tudíž je pro ni nejlepší vyhlídkou krutá a bolestivá smrt někde na zaprášené polňačce. Já se divím, že tam ty ženský nepáchají sebevraždy- mohlo by se jim to povést, chlap je sice nepustí z domu, ale je tak zhulenej, opilej a zdrogovanej (zde obchod s drogami vzkvétá jako nikde, což také bezeme v zeměpisu). Jenže to by přece byla strašlivá ostuda a její děti by zdřejmě neskončily tak dobře jako ona- jednoduše mrtvá, bez takové dlouhé bolesti.

A co z toho plyne?
              Ženy se zde prodávají jako otroci. Žádný sex? Nodostaneš najíst!- to může taková žena slýchávat. Od asi deseti let musí navíc neustále nosit šaty "hodné spořádané ženy", kde je jen mřížka na oči. Takže strašný vedro, ale i bez toho by se ženský potily proudem.
JSI MUŽ- pokud se dožiješ vyžšího věku, do smrti budeš pít, drogovat a zanedbávat svoje děti a čtyři ženy, jako tvůj otec.
JSI ŽENA- starej se o domácnost, děti, o chlapa a nikdy mu neodmlouvej. I v tom nejhorším vedru nos ty těžké, hřející šaty- i při práci na poli. Pokud se toho samozdřejmě dožiješ.

Nová čínská lahůdka

28. května 2010 v 16:14 | Medůza182 |  Hnusy z dementy obydlených zemí
Tak, opravdu nepřeháním, a ani nevíte, kolik rubrik jsem musela smazat, aby to nebylo příliš vulgární. Přečtěte si článek- zaručeně budete souhlasit se všemi, kteří už to viděli a jistě se s námi shodnete- že by potřebovali rozmlátit ty svý křivý ----- a na hlasy shodit atomovku. Čtěte dál!

Takže, základní otázka: ,,Co všechno v Číně nežerou?"
I když kratší už je otázka: ,,Je vůbec něco, cokoliv, co v číně už nežerou?"
A odpověď? NIC!!! Tam žerou všechno, od štěňátek až po lidské mozky. No vážně! Právě jsem viděla na fotkách lidské mozky v supermarketech. Ještě nejste pořádně -------???!!!!! TAK ČTĚTE DÁL!!!

6havou specialitkou se minulý rok staly ZAŽIVA POŽÍRANÉ RYBY!!!
Rybě přikrili  hlavu mokrou hadrou, aby žila. Pak její tělo zaživa opsacovali, osmažili na pánvi a podávali rovnou nenažraným číňanům!!! Ryba hýbala hlavou, byla stoprocentně živá, a ty křivý tlamy kolem ní nalepený se pochechtávali a fotily. Několik těch SMRADLAVEJCH TLAM si samozdřejmě zapíchli vidličku do živé ryby. Zkrátka ji zaživa usmažili a sežrali, přičemž se ji snažili udržet naživu co nejdéle. Pořád nic? TAK ČTĚTE DÁL!!!

Právě jsem někde četla, jak surově vybíjejí psy kvůli vzteklině. A jak? na to se podívejte na fotkách!
Čínská kultura…?!
Víš co je na tom nejhorší?
Fotky ZDE
Jak ti lidé stojí a čumí a se zájmem pozorují, nebo jsou neteční a nikomu to nevadí a nikdo neprotestuje...
(tisková zpráva Společnosti pro zvířata) Uveřejněno na www.pomoczviřatum.cz v Tiskové zprávy
od Roman Rogner v Úterý 22 Srpen 2006 v 21.13


Více než 50 000 psů bylo zabito během několika dnů v předchozích týdnech v Číně, v oblasti Mouding County. Toto vybíjení má být řešením na vypuknutí vztekliny. V Číně následkem vztekliny zemřelo několik lidí, včetně čtyřleté holčičky. Bohužel, jiná místní oblast připravuje kvůli vzteklině další kontroverzní hromadné vybíjení psů. V této východní provincii Shandong úřady udávají, že následkem vztekliny zemřelo 16 lidí. Úřady chystají likvidaci psů v pěti kilometrovém radiusu se 16 vesnicemi, kde byla vzteklina zjištěna…..
Zdroj fotografii - internet
Táta Kačky - když jsem před mnoha lety  po škole nastoupil do práce, tak mi  říkal můj vedoucí: " Kultura začíná v Japonsku a jde kolem světa přes Ameriku a Evropu do Asie. a protože je ta cesta pro kulturu dlouhá a ve všech světadílech a zemích jí kousek zůstane, a tak čím dál na východ, tak je ty kultury méně a tak když dorazí do Číny, tak je jí už tak málo, že lidé jsou tam z našeho pohledu nekulturní…"
Byl to moudrý pán, jak potvrzují tyto fotky...
Zapamatujte si, co jste viděli a bojujte proti tomu!!!

Tak, tady jsem si to přečetla já. A TEĎ TO NEJHORŠÍ!!!
Nejžhavější novinkou je požírání GRILOVANÝCH NOVOROZEŇAT!!!!! Prodávají se na gril nebo již grilovaná a na netu jsou i fotky, jak je nakládají do chlastu nebo jak je porcují a pochutnávají si na nich. TAKŽE JSOU TO LIDOŽROUTI, POŽÍRAČI ŠTĚNÁTEK, ŽIVÝCH RYB, LIDSKÝCH MOZKŮ A NEUMÍ SE CHOVAT ANI KE ZVÍŘATŮM, ANI K LIDEM! POŽÍRAT NOVOROZEŇATA A MLÁĎATA, ZÁMĚRNĚ ZPŮSOBOVAT ŽIVÝM ZVÍŘATŮM BOLEST APOD.!!!
NEJSEM RASISTA, ALE TEĎ BY MĚ NEJVÍCE POTĚŠILO, KDYBY NA NĚ NĚKDO SPÁCHAL ATENTÁT. TO BYCH JIM HNED BĚŽELA POGRATULOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODKAZ ZDE!!!! KLIKNĚTE NA "HRŮZY V ČÍNĚ"!!!!!!!!!!!!
A závěrečná otázka: ,,Lidé to jistě nejsou ani ve snu a říkat jim zvířata. . . takovou urážku by si nezasloužila ani ta nejhorší příšera!!!!!!!!!

Jak vyléčit morčecí průjem?

26. května 2010 v 22:10 | Medůza182 |  Morčata
Zjistila jsem jednu zajímavost, která prý skvěle funguje.

Musíte vzít pár bobků od zdravého morčátka, rozmělnit je na kaši (je nutno přidat trochu vody) a následnou "kašičku" morčeti podat nejlépe injekční stríkačkou (samozdřejmě bez jehly). Tento "lék" se má morčeti podávat, dokud nebude zcela zdravé. Je také nutno, aby mělo pouze vodu, seno a tvrdý chléb.
morčátko 002

Čím morčátka krmit

26. května 2010 v 21:59 | Medůza182 |  Morčata
Potrava by měla být pestrá (hlavně v domácích podmínkách). Vhodné je krmit morče pravidelně každý den ve stejnou dobu. Obvykle se krmí dvakrát denně.
  • Zelenina a ovoce jsou jedny ze základních složek potravy. Každý den by mělo morče kousek čerstvé zeleniny/ovoce dostat. Čerstvá potrava nesmí být podávaná příliš studená. Morčeti můžete nabídnout téměř jakýkoli druh zeleniny čiovoce (Např.: mrkev, paprika, jablko, hruška, kedlubna, různé zeleninové natě, v malém množství slupky od okurka). Ovšem pozor na salátovou okurku (obsahuje příliš vody, na což není morčecí trávení zvyklé) a zelí, salát a kapusta (nadýmá a to je opět velká zátěž na morčecí trávení). Nepodávejte morčeti také brambory!
  • Čerstvá tráva je další velmi důležitou složkou potravy. V teplém období by měla morčata dostávat trávu každý den. Je pro ně důležitým zdrojem vitamínů. Trávu nesmíte podávat zapařenou a nesmí být chemicky ošetřena. Největší radost jim uděláte pampeliškovými listy či květy sedmikrásek. Samozřejmě můžete podávat i jiné druhy. Dávejte však pozor, co trháte! Ne všechny rostliny jsou pro morčata jedlé. Nesbírejte nic, co neznáte. Z jedovatých rostlin si jmenujme např. pryskyřník.
  • Další důležitou složkou potravy je seno. Morče k němu musí mít přístup celý den. Velkou výhodou je, že neobsahuje tuky. Při krmení senem, musí mít morče také neustálý přístup k pitné vodě.
  • Tekutiny morčatům nesmí chybět. Většinou je do sebe vpraví při konzumaci čerstvé potravy, ale vždy je důležitý přístup k pitné vodě. Neměla by být přímo z kohoutku, ale převařená nebo odstátá. Příležitostně můžete morčeti nabídnout čaj.
  • Speciální směs zrní pro morčata bývá k dostání ve zverimexu. Je namícháno tak, aby morče mělo dostatek vitamínů, které jsou pro ně nejvhodnější. Takovéto směsi také obsahují méně slunečnicových semínek (obsahují příliš mnoho tuku a může dojít až k obezitě morčete).
  • Morčeti neustále dorůstají zuby. Proto je důležité dávat mu suchý chleba nebo větvičku ovocného stromu na ohlodávání.
  • Nejpotřebnějším vitamínem pro morčata je vitamín C. Stejně jako člověk si jej neumí samo vyrobit a proto jej musí získávat z potravy. Často je ale nutné také vitamíny dodávat v podobě různých kapek, prášku apod.
Čím je krmím já?
                            Je tu jeden zásadní problém- co mají morčata nejraději? Já a moje kamarádka- též chovatelka- jsme se shodly na tom, co mají morčátka nejraději. Vše samozdžejmě záleží na tom, jak morče rozmazlujete. Moje morčata např. už opovrhují salátem, mrkví i jablky. Ale morčátko mé kamarádky by prý dalo Bůhvíco, jen aby dostalo kousek salátku. Ale čím nepohrdne ŽÁDNÉ morče?

Morčátko 001
    - SALÁT- nejlepší pro malá morčata, ale i starší si na něm rádi pochutnají. Jen jim ho nedávejte moc mokrý, bolela by je z něho bříška!

   -OKUREK- zlatý hřeb. Skutečně ŽÁDNÉ morče neomrzí okurek. DOBRÁ RADA: Morčata nemají ani tak ráda dužinu, spíše šlupku. A tak si zkrátka oloupejte okurek a to, co byste normálně vyhodili, dejte svým milánkům (raději slupky opláchněte a nechejte okapat). Je to zdravější, úspornější a představa čerstvého okurku bez složitého vyklízení šlupek vás dokope k tomu, abyste jim vůbec něco dali. No přiznejme si- komu se vždycky chce?

   - JABLKA, SENO, ZRNÍ, CHLEBA- to je to ZÁKLADNÍ, co pro svá morčátka můžete udělat. A samozdřejmně VODA- neustále kontrolujte, aby měli vaši chlupatí drobečkové zásobu čisté vody.
nevěsta
P.S.: Nikdy neuškodí opláchnuté rostlinky (aby nebyly počůrané apod.)- naopak!                        
                    


Návod- nemůžu se přihlásit na Blog.cz

25. května 2010 v 19:21 | Medůza182 |  Ostatní
Lidi, ještě před minutou jsem prožívala chvíle nevýslovné hrůzy- NEŠLO SE MI PŘIHLÁSIT NA BLOG.CZ!!! Já jsem si ale byla jistá jménem i heslem, ale psalo mi to něco v tom smyslu, že účet neexistuje. Co v takovém případě dělat?

1. pod přihlašovacími údaji klikněte na ,,ZAPOMĚLI JSTE SVÉ HESLO?" (nebo ZAPOMĚL/A JSEM HESLO)

2. vyplňte do tabulky Vaše přihlašovací jméno a e-mail

3. jděte na svůj e-mail, otevřete si ten nový z Blog.cz a klikněte na odkaz, kde změnit své heslo

4. zadejte klidně heslo staré, nebo nové, jak chcete

5. rovnou Vás to hodí do přihlašování- nelekejte se, pokud se to napoprvé nepovede- mě se to povedlo až napodruhé

Ale pište, jestli Vám to také funguje! Jo, a sorry, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale sotva mluvím a neustále funím- no jo, jsem sice doma, ale fakt se necítím na vysedávání u pc. Jenže naštěstí pro Vás, teď je mi líp!Ale k neštěstí všech, musím hrát na postupky do hudebky. No slyšeli jste někdy o někom, koho by hudebka bavila alespoň hodinu? Nekoho z éry vyholenejch pod paží, samozdřejmě.:oD  

Pár avatarů z TS3 povolání snů

20. května 2010 v 14:42 | Medůza182 |  The Sims 3
Tak, jak se Vám nový dodatek líbí? Pište do komentů!

Seznam přihlášených do SONB

18. května 2010 v 19:02 | Medůza182 |  Soutěže
1. Crewell
2.
www.mp3-x.blog.cz


1.Sarbinab 

Takže toto jsou zatím jediní přihlášení. Tak se hlaste, nebo tu bude souboj Titánů! :o)
cesta pouští

Zítra mám narozeniny!

18. května 2010 v 18:50 | Medůza182 |  Ostatní
Ahoooj, lidi! Jak již nadpis napovídá, ZÍTRA MÁM NAROZENINY! Jen tak čistě informativně, do komentářů mi asi moc písniček typu "hodně štěstí, zdraví..." nenazpíváte. Ale jako dárek mi sem dejte komentáře a PŘIHLASTE SE DO SONB A SOUTĚŽE O NEJHORŠÍHO SOUROZENCE ROKU 2009!!!
nekonečné


Jak si znepřátelit šéfa

15. května 2010 v 9:22 | Medůza182 |  Ostatní
Tak, právě jsem se vrátila z Novinek. Nějakej dvacetiletej salám naboural s Ferrari svýho šéfa na kruhovým objezdu. Stihnul ještě strhnout pouliční lampu, ale nikoho nesrazil. Už jsem říkala, že to bylo auto za něco přes sedm mega?


Tady je kousek z Novinek.
Takže jestli nevíte, jak se dostat do průšvihu, zkuste nabourat šéfovi ferrari za sedm mega!

Zaměsnanec autoservisu zničil majiteli Ferrari za sedm miliónů

Řidič z autoservisu v britském New Malden zničil majiteli úplně nové ferrari, jehož cena přesahuje sedm miliónů korun. Podařilo se mu to během jízdy po povinné kontrole vozidel. Přestože sportovní vůz byl pojištěný, zájemci o tento typ automobilu se musí zapsat na pořadník. Obvyklá čekací doba na Ferrari 612 Scaglietti je totiž dva roky.
Ferrari 612 Scaglietti za více než sedm miliónů korun.

Nový farář

11. května 2010 v 14:59 | Medůza182 |  Ostatní
Nový farář byl před svým prvním kázáním tak nervózní, že skoro ani nemohl mluvit.
Příští neděli, před druhým kázáním, se zeptal přítomného arcibiskupa, co má dělat, aby se uvolnil. Ten mu poradil: "Kápněte si do vody trochu vodky,uvidíte, že po pár hltech budete trochu klidnější." Farář poslechl a skutečně,cítil se tak dobře, že by dokázal mluvit i ve vichřici. Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel lístek od arcibiskupa:

Vážený Otče:

Příště si nalijte vodku do vody, ne vodu do vodky. V dalším připojuji pár poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl na dnešní mši:
- Na okraj kalicha není nutné dávat kolečko citrónu.
- Ty kabinky v boční lodi jsou zpovědnice, ne toalety.
- Snažte se neopírat o obraz Panny Marie, a už vůbec ji nemusíte objímat a líbat.
- Máme 10 přikázání, ne 12.
- Apoštolů bylo 12, ne 7, a žádný z nich nebyl trpaslík.
- Našeho Pána Ježíše Krista a Jeho Apoštoly nenazýváme "JC & His Boys".
- Ježíš Kristus byl pomazaný, nikoliv namazaný.
- Svatému Kříži neříkáme "Velký Téčko".
- David porazil Goliáše prakem a kamenem, není pravda, že by ho "dojebal", ani mu nedal "lekci na kterou do smrti nezapomněl".
- Jidáše neoznačujeme za "zkurveného zmrda".
- Svatého Otce sa nesluší nazývat "Papa Ratzi".
- Bin Ládin neměl prsty v Ježíšově smrti.
- Svěcená voda je na požehnání, nikoliv na osvěžení zátylku.
- Nikdy se nemodlete vsedě na schodech před oltářem.
- Hostie nejsou chipsy, tedy je nepřikusujeme k vínu, ale rozdáme věřícím.
- Věřící vhazují příspěvky do pokladničky dobrovolně, nápis: "Vaše spropitné je můj plat" je tedy na pokladničce zcela zbytečný.
- Hříšníci půjdou do pekla, ne do piči.
- Při otčenáši je možno zvedat ruce k nebesům, ale ne se kývat do mexické vlny.
- Vaši iniciativu, aby si všichni přítomní zatancovali, hodnotím kladně, ale dělat vláček po celém kostele, to nemusíte.

DŮLEŽITÉ:
Ten, co seděl v koutě u oltáře, a o kterém jste tvrdil, že to je "buzík v sukni" a "transvestita bez mejkapu", to jsem byl já.
Doufám, že do příští neděle tyto nedostatky napravíte. Jinak na druhé kázání to bylo celkem dobré.


S pozdravem, Arcibiskup