Než by majitel nechal psa v útulku, raději ho ubil a mrtvé tělo vrátil do kotce

20. dubna 2010 v 19:01

Než by majitel nechal psa v útulku, raději ho ubil a mrtvé tělo vrátil do kotce

Policisté na Tachovsku vyšetřují smutný případ týrání zvířat. V této souvislosti hledají majitele psa, který se chtěl nejspíš zbavit svého zvířete. Nejdříve ho asi odvedl do útulku, pak se však pro něj vrátil a zabil ho. Mrtvé tělo našli pracovníci útulku v jednom z kotců. Policie po majiteli psa pátrá. Na týrání upozornila TV Prima.
Majitel přivedl psa do útulku - poté ho umlátil
zdroj:
TV Prima
Dnes 13:05 - Tachov
Strážníci našli při prohlídce bývalých kasáren v Tachově u útulku přivázaného psa, kterého přivolaní pracovníci zařízení dali do jednoho z kotců. Jenže zvíře někdo později odvedl, pravděpodobně jeho pán, neboť pes by jinak s cizím člověkem sám nešel.
Mimo Záchrannou stanici živočichů v Tachově pak zvíře zabil a tělo vrátil zpět do jednoho z kotců, kde ho našli druhý den pracovníci útulku. Důvodem zřejmě bylo to, že majitel nechtěl platit poplatek útulku za psa. Provozovatelka útulku už podala trestní oznámení na neznámého pachatele.
Policie
nyní pátrá po majiteli zabitého psa a obrací se s žádostí o pomoc také na veřejnost. Lidé by psa mohli poznat a navést kriminalisty k jeho majiteli.
Moje poznámka: Tak, dneska jsme se naladili tak trochu smuteční vlnu.
Jen tak to ale někoho trkne. A samozdřejmě piště komentáře!
:.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama