Mimozemšťané nám zabíjejí laserem ovce, tvrdí britští farmáři

7. dubna 2010 v 16:19 | Terkys182 |  Ostatní
Farmáři u britského města Shrewsbury tvrdí, že jsou léta svědky toho, jak neidentifikovatelné létající předměty vysílají na ovce světelné paprsky, které je zraňují či zabíjejí. Farmáři navíc informovali i o podivných incidentech, ve kterých byly odstraněny mozky a oči ovcí, které si prý také spojují s podivnými oranžovými světly na obloze.
Britští farmáři si nemohou pomoci. Ovce jim prý zabíjí lasery mimozemských objektů.
Dnes 12:35 - Shrewsbury
Farmáři na policii tvrdili, že našli mrtvé ovce, u kterých byly provedeny extrémně čisté řezy. Zvířata pak nalezli bez mozku či případně jiných vnitřních orgánů. Další kusy pak měly odstraněné oči nebo pečlivě odstraněná vlákna masa, většinou na levé straně těla.
Třiapadesátiletý Phil Hoyle strávil už několik let tím, že prošetřuje záhadná úmrtí zvířat v oblasti a tvrdí, že jsou neidentifikovatelné objekty pravidelně sledovány zhruba v 80kilometrovém koridoru mezi městy Shrewsbury a Powys.

Tak trochu Star Wars

Jedno z pozorování UFO v oblasti hlásilo hned 16 pracovníků farmy nedaleko lesa Radnor. "Den po tomto pozorování hlásily všechny farmy z okolí až na jednu zmizení, podivná zranění či smrt zvířat," uvedl Hoyle pro deník Sun.
"Technologie, která je při těchto útocích používána, je až děsivá. Ta světla a kruhy nevypadají jako "od nás". Myslím, že jde o technologie, na které musela být použita inteligence odjinud," řekl Hoyle.
Některá sledování farmářů působí chvílemi jako z Hvězdných válek.

Zdroj: Novinky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shannenka(Jana) Shannenka(Jana) | Web | 7. dubna 2010 v 16:30 | Reagovat

nadhernej blog a já na mimozemštany neveřím ty jo?

2 Terkys182 Terkys182 | E-mail | Web | 7. dubna 2010 v 17:20 | Reagovat

Myslím, že někde hoooooodně daleko možná něco žije, ale rozhodně to nemá lasery a lodě jako ve Strartreku. A nejsou to zelení panáčci nebo slintající bestie, nemají chapadla a požírají si třeba šutry- ale dokud nepřistane v Praze na Václaváku talíř, nevyleze slepice v pyžamu a neřekne ,,My jsme mymozemšťané, máme rádi delfíny (k jídlu)", tak je mi to ukradený:)A děkuji za pochvalu:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama