Stmívání- podrobný popis 2

18. ledna 2010 v 18:55 | Terkys182 |  Twilight saga
A tak je poprvé uviděla.
,,Seděli v nejvzdálenějším koutě jídelny, daleko ode mne. Bylo jich pět. Nemluvili a nejedli, ačkoliv každý z nich měl před sebou podnos s nedotčeným jídlem. Narozdíl od většiny ostatních studentů na mě necivěli, takže jsem si je mohla bezpečně prohlédnout bez obav, že se střetnu s mimořádně zaujatým pohledem. Ale to nebyl důvod, proč upoutali mou pozornost.
Nevypadali totiž jako ostatní. Ze tří kluků byl jeden veliký- vypracovaný jako hotový vzpěrač, s tmavými, kudrnatými vlasy. Další byl vyžší, štíhlejší, ale taky svalnatý, s vlasy medově blond´atými. Poslední byl vysoký a hubený, ne tak rozložitý, a vlasy měl rozcuchané, zbarvené do bronzova. Byl chlapečtější než ti druzí dva, kteří vypadali klidně na vysokoškoláky nebo spíš na zdejší učitele než na studenty.
Proti nim seděly dívky. Ta vysoká se svou krásou podobala soše. Měla nádhernou postavu, patřila k tomu typu, jaký člověk vídá na obálcečasopisu Sports Illustrated ve vydání s plavkami a s kterými nemůžete setrvat v jedné místnosti, aniž by tím neutrpěla vaše sebeůcta. Její vlasy byly zlaté, jemně se jí vlnily do půli zad. Menší dívka se podobala elfovi, šíleně hubená, s jemnými rysy. Vlasy měla sytě černé, ostříhané nakrátko a rozježené všemi směry.
A přesto si všichni byli navzájem tak podobní.

Tak, pokračování příště!

Už mě VÁŽNĚ bolí záda.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama