Popis Cullenových 2

19. ledna 2010 v 13:00 | Terkys182

Zde je pokračování!!!

  P.S.: pište komentáře!!!  
Upír by jim určitě utekl, ale byl tak vyhladovělý, že se otočil a zaůtočil...
Napřed napadl Carlislea, ale ostatní byli blízko za ním a tak se otočil, aby se bránil. Dva muže zabil a třetího odtáhl sebou.Carlislea nechal ležet krvácejícího na ulici.
Tomu bylo jasné, co jeho otec udělá: všechna těla budou spálena. Cokoliv infikované nestvůrou musí být zničeno. Zatímco ostatní pronásledovali zloducha a jeho obět´, jednal Carlisle čistě instinktivně.
Odplazil se do sklepa a tři dny strávil zahrabaný v hnijících bramborách. Po celou dobu nevydal jediný zvuk, a tak na sebe nepřitáhnul nežádoucí pozornost.
Po třech dnech, když pochopil, čím se stal, vzbouřil se proti tomu. Snažil se zničit sám sebe. Ale to není tak snadné. Skákal z velkých výšek, snažil se utopit v oceánu, ale byl novorozelý a příliš silný.
I když byl upírem krátce, dokázal odolat lovení. Sám sobě se moc hnusil, že měl sílu pokoušet se zabít vyhladověním.(Což není možné)

Jednou vnoci šlo kolem místa, kde se ukrýval stádo divokých jelenů. On byl tak vyhladovělý, že bezmyšlenkovitě skočil mezi ně a zaůtočil.
A tehdy si uvědomil, že je i jiná cesta, jak přežít. . .

Pokračování příště!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama